nase-sluzby

REFLEKTOVÁNÍ V PRAXI POMÁHAJÍCÍHO ROZHOVORU (AKREDITACE MPSV)

Jedinečná příležitost zažít práci v reflektujícím týmu. Pro studenty představuje možnost nahlédnout do kuchyně psychoterapeutů a pomáhajících profesionálů v praxi; seznámí se s vedením rozhovoru a vyzkouší si různé role. Pro profesionály je tento kurz prostorem k nahlédnutí své vlastní praxe optikou reflektování.

Seminář je postaven na reflektování vlastní praxe, ke kterému vám lektoři budou vytvářet různé příležitosti. Čeká vás něco málo teorie, ale hlavně praxe, živí klienti, videonahrávky, modelové rozhovory, práce s vašimi kazuistikami, diskuze nad zvolenými postupy.

Obsah: 

  • Nahlédnutí vlastní práce optikou reflektování, sdílení zkušeností a získání užitečných nástrojů pro praxi.
  • Vyzkoušení si v modelových situacích různé role.

Dozvíte se:

  • V čem může být reflektování přínosem nejen pro průběh pomáhajícího rozhovoru, ale i pro vlastní pozici pomáhajícího profesionála.

Naučíte se:

  • Používat techniky podporující pomáhající rozhovor a reflektování.
  • Pracovat s předpoklady, které se pojí s prací pomáhajícího profesionála.
  • Utvářet si funkční kritéria pro reflexi a hodnocení vlastní práce.

PŘIHLÁŠKA ZDE


VÍCE

Napsali o kurzu:

"Velmi děkuji za celý kurz, který mě naplnil velkou nadějí. Kurz je vynikající praktická příprava pro studenty i psychology z praxe. Vynikající zážitek s reflektujícím týmem, vlastní zkušenost ošetřená přímo lektory, díky! Velmi laskavý, vstřícný a efektivní přístup lektorky Báry. Velké díky!"

"Na kurzu jsem nejvíce ocenila možnost pozorovat individuální terapii, různorodost výukových metod, bohatost programu. Práce na kurzu byla radostná a velmi obohacující."

KONTAKTUJTE NÁS


codeTOP