o-gpr

GAUDIA PROTI RAKOVINĚ

Terapie a poradenství pro onkologicky a jinak vážně nemocné a jejich blízké. Podporujeme v extrémně náročné etapě života, kdy je těžké i to, co šlo dosud s naprostou samozřejmostí. Gaudia proti rakovině je součástí PRO Gaudia, z. ú.


CO DĚLÁME

Poskytujeme našim klientům podporu při střetu se závažným onemocněním a to formou konzultace či terapie. Můžeme se setkávat v našem terapeutickém centru, v nemocnici nebo u vás doma. Zdravotníkům nabízíme podporu ve výkonu jejich náročné činnosti – supervize a vzdělávací kurzy.

Cílem naší práce, ať už jde o klienty s nemocí, nebo jejich blízké, je podporovat v těžké situaci, dodávat odvahu, poskytovat úlevu, perspektivu, naději.
 

KDO SE NA NÁS MŮŽE OBRÁTIT

Nabízíme pomoc a podporu lidem, kterým do života zasáhla rakovina nebo jiné závažné onemocnění. Nezáleží na tom, zda jste sám pacient, či onemocněl někdo z vaší rodiny. Možná vás diagnóza rakoviny prostě straší.
Jsme tu pro:

  1. Onkologicky či jinak chronicky nemocné
  2. Nemocné lidi, které ohrožuje závažné onemocnění
  3. Lidi z blízkého okolí nemocných pacientů
  4. Zdravotnický personál
     

CO NABÍZÍME

Gaudia proti rakovině Vám především může nabídnout:

  • psychoterapeutický, podpůrný rozhovor
  • psychosociální, podpůrný rozhovor
  • krizovou intervenci
  • relaxační masáže

Služby poskytujeme  v centru Gaudia proti rakovině na Praze 3. K lidem, kteří potřebují péči v domácím prostředí,  přijedeme domů. Můžeme se domluvit i na konzultaci po skypu.
 

JAK JE TO S PENĚZI

Poskytujeme naše služby za manipulační poplatek 100 Kč za sezení. Gaudia proti rakovině není sociální službou, i přes to získává dotace z veřejných zdrojů jako návazná služba a je podporována individuálními a firemními dárci.

 

GPR V MÉDIÍCH 

I Gaudia proti rakovině se tu a tam objeví v éteru. 

Naposledy jste nás mohli slyšet na rádiu Applaus. Na otázky odpovídala ředitelka, MUDr. Kunertová, a terapeutka a psycholožka, PhDr. Bára Šonová.

Na záznam se můžete podívat zde.TOP